Pohádkový les

IMG 5677 Ahoj Chřibčáci a Haenkovci,

Tak jsme se s babičkou a dědou vypravili do Pohádkového lesa. Nevíte, kde to je? My to víme přesně a vždycky se v Chřibské na náměstí koukáme, jestli to tam zase není. Moc jsme se těšili a předem i trochu báli. Babi říkala, že tam bude Karkulka a možná, že i vlk, a ten umí být pěkně zlý. Co kdyby nás chtěl kousnout…. Začalo to dobře u králíčků z klubouku, měli i bonbony. Andrej byl hodně nešťastnej, protože bonbon hned spolknul, ale hodná teta mu dala jinej.

IMG 5706 Moc se nám taky líbily ty fanfáry na královském hradě a král i královna byli hodný. Andrej byl zase hodně nešťastnej, protože zase spolknul bonbon, ale hodná paní královna mu dala jinej. Čekali jsme od začátku, kde bude ta Karkulka a už jsme se báli, že tam nebude… Byla tam Sněhurka, Krakonoš, Simpsnovi, vodník…. No, dočkali jsme se nakonec , ale měla tam i vlka a myslivce s láhví, na který bylo napsáno Myslivec… To nám bylo divný, to v pohádce nebylo. Neplakali jsme, ale na vlka jsme si pro jistotu sáhnout nešli.      

I když jsme na konci nedostali žádnej diplom jako ostatní děti, protože máme malý nohy a přišli jsme pozdě, moc se nám to líbilo.  Babička říkala, že pohádkové bytosti přijdou až za rok, ale my už trénujeme, abysme zase nepřišli pozdě.

IMG 5723 Jo a taky bysme chtěli poděkovat všem pohádkovým bytostem a hodným tetám na trati a hlavně Karkulce, moc jí to slušelo.    

Andrej a Eda Slámovi

 

 

 

 

IMG 5686   IMG 5698   IMG 5705   IMG 5714

  IMG 5728   IMG 5746   IMG 5748