AUTORSKÝ VEČER IGORA HEINZE

CHŘIBSKÉ  KULTURNÍ  LÉTO 2010
Sdružení Tadeáše Haenkeho, o.s., Penzion Na Rozcestí a  Město Chřibská Vás zvou na 
AUTORSKÝ VEČER IGORA HEINZE
moderuje Martin Louka, spoluúčinkují Kateřina Kovářová, Alena Dančová a Komorní sdružení chalupářů
v  sobotu 12. června v 18,30 hodin v Penzionu Na Rozcestí v Dolní Chřibské

Nenechte si ujít…„Na slovíčko s Igorem Heinzem“ 

Únorový pořad „Na slovíčko s Igorem Heinzem“ v Městském divadle Varnsdorf, režírovaný a moderovaný jeho ředitelem Martinem Loukou, velice zaujal. Proto jsme se rozhodli uvést tento pořad i v Penzionu Na rozcestí v Dolní Chřibské  dne 12. června 2010 v 18,30hodin.     

Upřímně Vás zveme všechny, zejména milovníky pohádek,  k posezení při vyprávění o historii hudby v kraji pod Tolštejnem. Svou hudební tvorbou, poezií,  pohádkami i obrázky Vás bude provázet známý hudební badatel a učitel na Základní umělecké škole ve Varnsdorfu, vynikající hudebník Igor Heinz.  

S Igorem Heinzem si na violu zahraje Zdeněk Kraus, zazpívá Helena Krausová. Na klávesy doprovází Kateřina Kovářová a přidají se i ostatní členové Komorního sdružení chalupářù. Uslyšíme Martina Louku a Alenu Dančovou recitovat básně a pohádky z Heinzových knížek.

K podívání budou i unikátní 200 až 300 let staré hudební dokumenty  ze Šluknovska, ale i tzv. „Heinzovy hudební vlny“, jak dobří přátelé pojmenovali jeho abstraktní obrázky.

Těšíme se na příjemné jarní posezení, v den voleb to bude bezpochyby vítané uvolnění. Navíc tam točí výbornou jedenáctku.

Jana Krausová