Pf 2011

Pozvánka na Vánoční koncert

Vánoční koncert s provedením děl Chřibská mše Carla Ferdinanda Pohla a Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby se koná v evangelickém chrámu U Salvátora, Salvátorská 1, Praha 1 - Staré Město v pátek 17. prosince 2010 v 19.30 hodin.

Celý článek...

Pozvánka

Občanské sdružení pod Studencem srdečně zve na 2 akce:

křest knihy "krajina pod Studencem v proměnách doby" v sobotu 11. prosince v České Kamenici a slavnostní umístění pamětní desky na rodný dům F. Preidla v Lísce v neděli 12. prosince 2010.

krest_knihy    pozvanka_f_preidl

Pozvánka na valnou hromadu

prosím všechny členy Sdružení, aby se dostavili na Valnou hromadu v sobotu 30. 10. 2010 od 10 hodin v penzionu Na rozcestí. Prosím o Vaše připomínky a návrhy předem. Důležitým bodem programu je dle našich stanov volba předsedy, místopředsedů, zástupce zahraničních členů a hospodáře.  Připravte si prosím Vaše návrhy!

Celý článek...

Pozvánka - Einladung

SKLENĚNÁ HARMONIKA SE VRACÍ DO CHŘIBSKÉ

Na přelomu 18. a 19. století patřila mezi populární koncertní nástroje skleněná harmonika, pro níž skládal hudbu i W. A. Mozart. Jedná se o historický hudební nástroj sestávající ze souboru různě naladěných skleněných pohárů či trubek, jež se rozezvučují hmatem. Dnes je tento nástroj, který má unikátní zvuk připomínající hru navlhčenými prsty na skleničky naplněné vodou, téměř zapomenut. Celý článek...

Fotovýstava Seidel zahájena

podekovani_sth   Výstava o fotografií Josefa Seidla byla zahájena v Děčíně. Svým dílem ke zdaru akce přispěli i členové našeho sdružení, za což jim předsedkyně výkonné rady Občanského sdružení pod Studencem poděkovala.

 

 

 

Změna programu

Z organizačních důvodů se odkládá beseda s Igorem Heinzem na téma „Hudba ve Šluknovském výběžku“, která se měla konat v sobotu 12. června v Penzionu Na Rozcestí. Za změnu v programu se tímto omlouváme, všechny příznivce společenského dění a přátele hudby budeme o novém termínu zavčas informovat.
Děkujeme za pochopení! Za Sdružení Tadeáše Haenkeho.

Mgr. Jana Krausová, předsedkyně.

SLAVNOSTNÍ ZAHAJOVACÍ KONCERT CHKL

přijměte naše upřímné pozvání na SLAVNOSTNÍ ZAHAJOVACÍ KONCERT XIV. ROČNÍKU CHŘIBSKÉHO KULTURNÍHO LÉTA. Koncert se koná v sobotu 3. července od 18.30 hodin v kostele sv. Jiří a jako již tradičně jej pořádá město Chřibská a Sdružení Tadeáše Haenkeho, o.s.

Celý článek...

Pojedeme na Grabštejn

CHŘIBSKÉ  KULTURNÍ  LÉTO 2010 

STH, o.s. letos opět pořádá zájezd na hrad Grabštejn na
představení B. Smetany „HUBIČKA“
v sobotu 21. srpna 2010
Přihlášky přihlášky přijímají: Jana Krausová, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  
Jana Boušková, tel.: 728 776 060, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Více článků...

Strana 1 z 2

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>