Home Sdružení Archiv 2008 Zahájení sezóny

Zahájení sezóny

Chřibské kulturní léto XII. ročník 2008

 

Valná hromada Sdružení Tadeáše Haenkeho, o.s., která se konala 22. března 2008 odsouhlasila návrh rozpočtu a rámcový program činnosti sdružení na rok 2008. Těžištěm činnosti zůstává i nadále projekt Chřibské kulturní léto a to ve spolupráci s městem Chřibská i dalšími korporacemi a rozšíření činnosti v rámci regionálních a přeshraničních aktivit.

Projekt v souladu se svými stanovami, zahrnuje kulturní, vzdělávací a společenské programy. Rozšíření činnosti se vztahuje zejména na těsnější spolupráci s Občanským sdružením Studený a Lipnice a širší kontakty na OPS České Švýcarsko v zájmu zviditelnění a překonání přehlíženého postavení naší unikátní a významné lokality v rámci kraje. Novou sezónu zahájíme v sobotu 3. května jarním koncertem v kostele sv. Jiří ve Chřibské. Hlavním účinkujícím bude kytarista Jaroslav Novák.

Realizační týmy STH,o.s. mají i v letošním roce připraveny zajímavé programy. Zájemci o činnost ve sdružení jsou vřele vítáni. Rámcový program s harmonogramem všech akcí, které byly nahlášeny do uzávěrky listu vychází jako příloha Zpravodaje. Realizátoři si vyhrazují právo na nutné změny. Podrobnosti sledujte na plakátech, ve Zpravodaji a na těchto webových stránkách.

Pokud chcete podpořit práci dobrovolníků STH o.s. přispějte na účet č. 172 879 541, kód banky 0300.  Našim sponzorům i mecenášům upřímně děkujeme!

Mgr. Jana Krausová, předsedkyně STH, o.s.